SUNDUĞUMUZ

HİZMETLER

HİZMETLERİMİZ

Size özel grafik çalışmaları ile başka yerde karşınıza çıkmayacak tasarımlar ile hizmet veriyoruz.

Parantez Grup uzman ekip sayesinde geliştirilen ve geliştirilmeye devam eden içerik yönetim sistemimiz ile web sayfanızı dilediğiniz şekilde düzenleyebilir, içerik ekleyebilirsiniz. Sitenize reklam ekleyebilir, müşterilerinize veya kullanıcılarınıza Toplu SMS gönderebilirsiniz.

Okul öncesinden Yüksek Öğrenime her aşamada ihtiyacınız olan hizmetler için tamamı Akademik Kadro Eğitimcilerimiz ile hizmet vermekteyiz.

En yeni trendleri takip ederek uzman grafikerler tarafından tasarlanan arayüzleri, son teknoloji ile güncel şekilde tasarlıyoruz. Tek yapmanız gereken web sayfasının amacını açık ve net bir şekilde ortaya koymanız.

Parantez Teknoloji bugüne kadar bir çok kurum, kuruluş, kişi ve özel sektöre hizmet vermiştir. Sizde bu ayrıcalıktan hemen yararlanmak için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

İster küçük, ister büyük ölçekli olun markalaşmada en önemli unsur kurumsal kimliğiniz olacaktır.

Günümüzde hedef kitlelere ulaşmanın en etkili yolu olan Toplu SMS hizmetini SimSMS farkı ile yaşayabilirsiniz. Responsive paneli ve kolay kullanımı ile SimSMS abonelerine kaliteli hizmet vermektedir.

İstekleriniz doğrultusunda online dergilerinize arşivlenerek doi ataması yapılır.

İnternetten alışveriş alışkanlığının her geçen gün arttığı toplulumumuzda ister büyük, ister küçük ölçekli olsun işletmenizi internete taşımanın en kolay ve hesaplı yolu Parantez E-Ticaret ile tanışabilirsiniz.